UÇ TÜRKİYE

Fırsat Uçuşları
Aktarmasız Direkt Uçuşlar
Herşey Dahil Fiyatlar
Tek Çekimde %5 İndirim
Vade Farksız 6 Taksit
3D ile Kolay Güvenli Ödeme
SADECE UÇ TÜRKİYE'DE
UÇ TÜRKİYE MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Ofis: +90 232 274 22 21
Cep: +90 532 628 22 51
info@ucturkiye.com
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Bu Sözleşme ile KÜLEN TURİZM LTD ŞTİ. ("ucturkiye.com"), uçak bileti satışı, rezervasyonu hizmetleri, iptal, iade ve değişiklik hizmetleri sunmaktadır.

Satın alınacak ya da rezervasyonu yapılacak uçak biletinin vergiler dahil toplam fiyatı, bileti satın alma ve/veya rezervasyon işleminin tamamlanmasından önce bildirilmektedir.

Ucturkiye.com, Kullanıcının siparişini işlemek ve siparişin durumu hakkında bilgi vermek amacıyla, Kullanıcının telefon numarasını, e-posta adresini kendi mesajlaşma hizmetine dahil etme hakkına sahiptir.

Ucturkiye.com'a kayıt olmakla Kullanıcı, aynı zamanda, gönderilen reklam mesajları da dahil her türlü kısa mesajın ucturkiye.com'a vermiş olduğu cep telefonu numarası/numaralarına, e-posta adreslerine gönderilebileceğini kabul etmiştir.

Ucturkiye.com tarafından sağlanan hizmetlere ilişkin olarak +90 232 274 22 21 numaralı telefon veya info@ucturkiye.com e-posta adresi ile iletişime geçilebilir.

Ucturkiye.com Web Sitesinde bir defada en fazla 3 yolcu (çocuk + yetişkin dahil) için rezervasyon ve uçak bilet satış işlemleri yapılabilmektedir.

Ucturkiye.com Web Sitesinden tek başına çocuk için uçak bileti rezervasyonu yapılamamaktadır. Mutlaka 1 yetişkin ile beraber uçak bileti rezervasyonu yapılabilir. Bebek yolcular (0-2 yaş) kucakta seyahat eder, havayolları tarafından bebek biletleri için koltuk ayrılmamaktadır.


Ucturkiye.com web sitesinden gerçekleştirilmiş rezervasyonlarda isim değişikliği yapılması ve satın alınmış bir uçak biletinin bir başka isme devir edilmesi mümkün değildir.

Bilet alımını onayladığınızda uçak bileti tutarı (vergi ve diğer masraflar dahil) ödeme için kullanılan kredi kartından tahsil edilir. Ödeme yapılan kredi kartı sahibinin seyahat edecek yolculardan biri olması zorunlu değildir.Ancak biletleme yapılan havayolunun, ödeme yapılan kredi kartının check-in sırasında gösterilmesini talep etmesi söz konusu olabilmektedir, böyle bir durumda kredi kartının ibraz edilememesi halinde ucturkiye.com yolcunun uçuşu kullanamamasını bahisle iade için başvurması halinde hiç bir sorumluluk yüklenmeyecektir.

Ucturkiye.com web sitesi, müşteri ile hava yolu firmaları arasında aracı kurum durumundadır. Bu nedenle uçak bileti satın alınan havayolunun uygulamadaki uçuş kuralları ve kısıtlamaları sebebiyle uçuş gerçekleştirilememesi durumunda ucturkiye.com herhangi bir sorumluluk yüklenmeyecektir.

Bu nedenle, uçuşun vaktinde başlayamaması, ve/veya uçak gecikmeleri, arızalanmaları, hava muhalefeti, grev ve halk hareketleri, doluluk, gecikme yer durumunun müsait olmaması ile mücbir sebep, fevkalade haller, kaza ve benzeri olaylardan ötürü ucturkiye.com herhangi bir maddi ve manevi sorumluluk yüklenemez.

İç Hat uçuşlarında; uçak tarifeli kalkış saatinden en geç 90 (doksan) dakika önce havaalanında olunması gerekmektedir. Dış Hat uçuşlarında; uçak tarifeli kalkış saatinden en geç 3 (üç) saat önce havaalanında olunması gerekmektedir. Bu sürelere uymayan yolcular o uçuşla ilgili tüm haklarını kaybederler.

İç hat uçuşlarında yolcu T.C. kimliğine sahipse mutlaka kimlik numarasını giriş yapmak zorundadır.

Ucturkiye.com üzerinden yaptırdığınız rezervasyonlarınızı takip etmek, rezervasyonlarınız ile ilgili iptal, değişiklik işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirebilmeniz ve avantajlarımızdan faydalanabilmeniz için otomatik olarak bir üyelik hesabı açılacaktır.

Ucturkiye.com'a üye olmakla Kullanıcı, aynı zamanda, gönderilen reklam mesajları da dahil her türlü kısa mesajın/e-postanın ucturkiye.com'a vermiş olduğu e-postalarına ve cep telefonu numarası/numaralarına gönderilebileceğini kabul etmiştir.

Bu Sözleşme metni Kullanıcı tarafından onaylandıktan sonra ucturkiye.com tarafından saklanmayacaktır.

Ucturkiye.com, kullanıcının kişisel verilerini kendi organizasyonu ve ticari ilişkisi dışında bulunan üçüncü kişilere vermez. Ucturkiye.com, ayrıca, satışlar, müşteriler, veri trafiği hakkında küresel istatistikleri ve Web Sitesinden diğer bilgileri ticari ilişkisi bulunan bu üçüncü taraflara verebilir. Bununla birlikte, bu istatistikler, Kullanıcının kişisel olarak tanımlanmasını mümkün kılacak herhangi bir veri içeremez. Kullanıcı, Ucturkiye.com'un söz konusu kişisel bilgileri üçüncü taraflara vermesinden ötürü herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

"İptal, İade, Değişiklik Şartları

Satın alınan uçak biletlerinde iade ve iptal ceza bedeli, havayolu iptal kuralları çerçevesinde uygulanacaktır.


Havayollarının değişiklik ve iptal şartlarında farklı uygulama başlatması halinde güncel uygulama dikkate alınacaktır.

Iadesi mümkün olan uçak biletlerinin, iadesi sadece bilet satın alma işlemlerinde kullanılan kredi kartına yapılır.

Genel havayolu kuralı olarak, tek bir kişi için aynı tarih aralığında aynı havayolu için birden fazla rezervasyon yapılmış olduğu tespit edildiğinde Rezervasyon kuralları gereği mükerrer olduğu tespit edilen rezervasyonlardan sadece bir tanesi geçerli olacak, bunun dışındaki kayıtlarınız havayolları tarafından uyarı yapılmaksızın iptal edilecektir. Bu sebeple, aynı kişi adına rezervasyonu birkaç kere yaptığınız takdirde, tüm rezervasyonlarınızın iptalinden ucturkiye.com sorumluluk yüklenmeyecektir.

Değişiklikler

Web sitemiz üzerinden veya ucturkiye.com destek Hattından yardım alarak tamamlanmış uçak biletlerinizde değişiklik yapmak için ucturkiye.com web sitesinde yer alan bilet içi işlemler bölümüne talep geçerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


Değişiklik işlemleriniz için eğer biletleme yapılan havayoluna ait sınıf/parkur/uçuş kuralı gereği ceza ya da iade tutarı oluşmuşsa, bunun için onayınız yine aynı ekran üzerinden sorulacaktır. Onay vermediğiniz hiç bir işlem gerçekleştirilmeyecektir.

Bagaj Hakları

Ucturkiye.com Web sitesinden yapılan biletlemelerde iç veya dış hat, uzak, orta veya yakın mesafelere göre Havayollarının belirlemiş olduğu bagaj hakları esastır. Fazla bagaj havayolunun belirledigi ücrete tabidir.

Bagaj ve uçuş esnasında taşınması gereken evcil hayvan/müzik aleti vb. diğer malzemeleri bilet içi işlemler bölümünde bize iletebilirsiniz. Havayoluna not olarak bildirilecek taleplerinizin check-in sırasında havayolu tarafından kabul edilmemesi halinde ucturkiye.com herhangi bir sorumluluk üstlenmez.

Charter Genel Şartlar ve Kurallar

Charter uçuş, tedarikçi bir firmanın ilgili havayolundan uçak kiralayarak özel seferler düzenlemesi anlamına gelmektedir. Charter uçuşlar, normal tarifeli uçuşlardan, hem ücret hem de uçuş kuralları açısından farklılık göstermektedirler. Charter uçak biletini havayolu firmasından doğrudan satın alamazsınız. Havayolları, kendi web sitelerinde charter uçuşlar ile ilgili bilgiye yer vermezler. UcTurkiye üzerinden satın alınan charter uçuşlar, tedarikçi firmalar tarafından onaylı uçuşlardır. Ucturkiye.com üzerinden charter uçuş satın aldığınızda uçuş detaylarınız e-posta ve sms olarak gönderilmektedir.

Ucturkiye.com üzerinden charter uçuş satın aldığınızda aşağıdaki maddeleri peşinen kabul etmiş olursunuz. Ucturkiye.com herhangi bir sorumluluk üstlenmez.


. Charter biletlerin iadesi ve iptali mümkün değildir.

. Charter uçuşlarda evcil hayvan taşınamaz.

. Önceden Online koltuk rezervasyonu ve check- in yapılamaz.

. Bilet üzerinde değişiklik yapılamaz. Tarih, saat, parkur ve isim değişikliği mümkün değildir.

. Yolcu bilgileri tam, eksiksiz ve doğru bir biçimde girilmelidir. Bu bilgilerin doğruluğunun kontrolü tamamen yolcuların sorumluluğundadır.

. Uçuştan 1 gün önce mutlaka saat ve terminal teyidi alınmalıdır.

. Check-in sırasında dış hatlar için pasaport hazır bulundurulması gerekmektedir.Aksi taktirde yolcular uçuşa kabul edilmezler.

. Uçuş sefer,tarih ve saat değişiklikleri olabilir. Yolcular bu değişiklikleri peşinen kabul etmektedirler.

. Yolcular uçuş listesinde isim ve soyadlarının yer almaması ve bu nedenle uçuşa alınmaması durumunda alternatif bir uçuşu peşinen kabul etmek durumundadırlar.

. Uçuş sırasında yiyecek ve içeceklerden ücret alınabilir.

. Gümrük girişinde karşılaşılabilecek sorunlardan ucturkiye.com sorumlu değildir.

.Herhangi bir durumda eğer yolcunun ad ve sayadı yolcu listesinde yer almadığı için yolcu uçuşa alınmazsa, yolcu ucturkiye'nin sunacağı alternatif bir uçuş seçeneğini kabul etmekle yükümlüdür.

. Check-in ve bagaj işlemleri için kalkış saatinden 3 saat önce havalimanında hazır bulunulması gerekmektedir.

. Yolcular, rezervasyon kaydındaki uçuşu gerçekleştirmediği taktirde ücret iadesi yapılmaz.

. Yolcular, uçuş için vize dahil gerekli evrakları bulundurmakla yükümlüdür.

.Yolcular pasaport bilgilerini eksiksiz ve doğru olarak giriş yapmak zorundadırlar.

. Yolcular,eğer ucturkiye.com'dan satın aldıkları uçuşu gerçekleştirmezlerse kendilerine ücret iadesi yapılmaz.

. Uçuşu gerçekleştiren havayolunun web sitesinde ya da başka bir yayın organında duyurduğu "Genel Bilet Kuralları" geçerlidir.
Ucturkiye.com; yurt içi - yurt dışı charter ve tarifeli uçak bileti satış hizmeti veren Külenler Turizm resmi online uçak bileti satış sitesidir.

Adnan Menderes Havalimanı (İzmir ADB) dışhatlar terminalinde charter ve tarifeli ekonomik uçak bileti satış ofisi ve İzmir Cumhuriyet Meydanı şehir merkezinde faaliyette bulunan firmamız, 1992 yılından günümüze güvenilir ve istikrarlı hizmet anlayışıyla turizm ve seyahat alanında hizmet vermektedir.

Antalya , İzmir , Bodrum ve Dalaman'dan Belarus Beyaz Rusya Minsk'e Belavia Airlines ile direkt aktarmasız en ucuz charter uçak bileti satışları şirketimiz bünyesinde gerçekleştirilmektedir.
Aegean Airlines ile Istanbul ve İzmir'den Yunanistan Atina'ya direkt aktarmasız en ucuz uçak biletleri ucturkiye.com'dadır.
Istanbul , Antalya , İzmir , Ankara ve Denizli'den Tahran , Tebriz , Urimiyeh ve Isfahan'a en ucuz direkt aktarmasız uçak bileti satışları ucturkiye.com'dadır.
Pegasus Airlines ile İstanbul ve İzmir'den Ürdün Amman'a en ucuz direkt aktarmasız uçak biletlerini ucturkiye.com'dan satın alabilirsiniz.
İstanbul , Ankara , Antalya , Bodrum , Dalaman ve Izmir'den Ukrayna Kiev'e Pegasus Airlines , Ukraine International Airlines , WindRose Airlines , Yanair ve Bravo Airways ile en ucuz direkt aktarmasız uçak bileti satışları şirketimiz bünyesinde gerçekleştirilmektedir.
İstanbul , Antalya , Ankara ve Izmir'den Azerbaycan Bakü'ye Pegasus Airlines , Azerbaycan Havayolları (Azerbaijan Airlines) - Buta Airways ile direkt aktarmasız en ucuz uçak biletlerini ucturkiye.com'dan satın alabilirsiniz.
Turkish Airlines , SunExpress Airlines , Pegasus Airlines , Onurair , Swissair , Eurowings , Condor Airlines , Atlasglobal Airlines , Corendon Airlines , Freebird Airlines , Tailwind Airlines ve Tuifly ile İzmir , İstanbul Sabiha Gökçen , Antalya , Dalaman ve Bodrum'dan Almanya , Hollanda , Fransa , Belçika , Avusturya , İsviçre , İngiltere , Frankfurt , Köln , Dusseldorf , Münih , Stuttgart , Berlin , Hannover , Hamburg , Dortmund , Nürnberg , Erfurt , Dresden , Leipzeg , Friedrichshafen , Baden Baden , Karlsruhe , Amsterdam , Eindhoven , Rotterdam , Paris , Nantes, Lyon , Marsilya , Bordeaux , Nice , Brüksel , Oostende , Liege , Viyana , Salzburg , Innsbruck , Linz , Londra , Zürih ve Cenevre'ye direkt aktarmasız en ucuz uçak biletlerini ucturkiye.com'dan satın alabilirsiniz.
En ucuz fiyatlarla Belarus Beyaz Rusya Minsk'e Antalya ,Bodrum ve Dalaman'dan Belavia Airlines ile direkt aktarmasız ucuz charter ekonomik uçak bileti satışları internet sitemizde mevcuttur.
Antalya'dan Belarus Beyaz Rusya Gomel'e Belavia Airlines ile direkt aktarmasız en ucuz charter ekonomik uçak bileti satışları ucturkiye.com'da mevcuttur.
Antalya'dan Belarus Beyaz Rusya Mogilev'e (Mogilyov) Belavia Airlines ile direkt aktarmasız en ucuz charter ekonomik uçak bileti satışları internet sitemizde mevcuttur.
İstanbul , Antalya , Dalaman , Bodum ve Izmir'den Rusya Moskova'ya Pegasus Airlines , Royal Flight Airlines , Nordwind Aielines ve Yamal Airlines ile Istanbul' ve Antalya'dan Özbekistan Taşkent'e Özbekistan Havayolları (Uzbekistan Airways) ile direkt aktarmasız en ucuz uçak biletlerini ucturkiye.com'dan satın alabilirsiniz
İstanbul , Izmir , Antalya , Dalaman ve Bodrum'dan Rusya St Petersburg'a direkt aktarmasız en ucuz charter uçak bileti satışları şirketimiz bünyesinde gerçekleştirilmektedir.
Izmir , Antalya , Dalaman ve Bodrum'dan Air Astana ve Air Scat Company ile Kazakistan Almatı (Almaty) , Astana , Şimkent (Shymkent) ve Aktau'ya direkt aktarmasız en ucuz charter uçak bileti satışları şirketimiz bünyesinde gerçekleştirilmektedir.
Istanbul , Ankara , Antalya , Bodrum , Dalaman ve İzmir'den Ukrayna Kiev Zhulyany , Kiev Borispol , Lviv , Kharkiv (Harkov) , Zaporijya , Odessa , Lviv , Poltava, Herson Havalimanı b(Kherson International Airport) , Çernnivtsi (Chernovtsy International Airport) ve Dnipropetrovsk'a Pegasus Airlines , Atlasglobal Airlines , Onurair , Ukraine International Airlines , WindRose Airlines , Yanair , Utair Ukraine , Skyup Airlines , Bukovyna Airlines , Khorsair , Anda Air , Air Urga ve Bravo Airways ile direkt aktarmasız en ucuz charter uçak biletlerini ucturkiye.com'dan alabilirsiniz.
İzmir , Bodrum , Dalaman ve Antalya'dan Sunexpress Airlines , Corendon Airlines ve Enterair ile Polonya Varşova (Warsaw) , Poznan ve Vroklav (Wroclaw) ve Katoviçe'ye (Katowice) , Flyone Airlines ile Moldova Kşinev'e , Pegasus Airlines , Jet2 Airlines , Thomascook Airlines ve Easyjet ile İngiltere Birleşik Krallık (United Kingdom) Londra Gatwick , Londra Stansted , Londra Luton , Liverpool , Manchester , Birmingham , Glasgow , Leeds Bradford ve Newcastle'a direkt aktarmasız , en ucuz uçak biletlerini ucturkiye.com'dan satın alabilirsiniz.
Antalya ve İzmir'den İrlanda Dublin'e SunExpress Airlines ve Air Lingus ile direkt aktarmasız en ucuz uçak bileti satışları ucturkiye.com'dadir.
Antalya , Bodrum , Dalaman ve Izmir'den Rusya Perm , Krosnadar , Mahackale (Makhackale) (Dağıstan) , Simferopol , Yekaterinburg (Ekaterenburg) , Murmansk , Mineralniye Vodi (Mineralnye Vody) , Grozni (Grozny) , Yakutsk , Kazan , Ufa , Saratov , Krasnodar , Barnaul , Naberevnye Chelny , Surgut , Soçi (Sochi) Arkhangelsk , Perm , Irkutsk , Novobirsk , Volgograd , Krasnoyarsk , Kemerovo , Voronezh ,Nijniy Novgorod (Nizhniy Novgorod) , Naberevnye Chelny , Yarçallı (Naberevnye Chelny) , Novokuznetsk , Çelyabinsk (Chelyabinsk) , Tümen (Tyumen) , Nalçik (Nalchik) , Barnaul , Novokuznetsk , Abakan ve Rostov'a Türk Havayolları , Atlasglobal Airlines , Onurair , Pegasus Airlines , Aeroflot Airlines , S7 Airlines , Pobeda Airlines , Utair , I-Fly Airlines , Yamal Airlines , Nordwind Airlines , Azurair , Red Wings Airlines , Rossiya Airlines , Yakutia Airlines , Royal Flight , Ural Airlines , Pegasfly ile direkt aktarmasız en ucuz charter uçak biletlerini ucturkiye.com'dan satın alabilirsiniz.

Külenler Turizm/Jolly Tur
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (Türsab)
Lisans - Belge No: A-2880
Külen Turizm Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. 'Külenler Turizm' olarak Türsab'a A-2880 Belge No ile kayıtlı, 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu'na tabi olarak hizmet veren A Grubu Seyahat Acentasıdır.

Ticari Bilgiler:
Şirket Ünvanı :Külen Turizm Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.
Vergi Dairesi :Konak V.D.
Vergi No :6050043530
Mersis No :06050044353000017
Ticaret Sicil No:72412